Birebir Sigorta Ümit Çelik
Anadolu Sigorta Sağlık Paketleri

Anadolu Sigorta Sağlık Paketleri

HESAPLI SAĞLIK SİGORTASI
Yatarak tedavi giderlerinizin %100'ünü limitsiz olarak karşılar. Üstelik diğer paket seçeneklerine göre daha düşük primlerle, yüksek tedavi giderlerinizden kendinizi koruyabilirsiniz.

 
EK BİLGİ VE TEMİNATLAR
-Ameliyat, oda-yemek-refakatçi, yoğun bakım, doktor takibi, ilaç(yatarak), tanı (yatarak), kemoterapi,radyoterapi, diyaliz, küçük müdahale teminatları sadece yurtiçinde limitisiz, yurtdışında ise yurtdışı teminatları tablosundaki limitler dahilinde geçerlidir.
-40 ve üstü yaşlardaki bayan sigortalıların kontrol amaçlı çektirdikleri mamografi ve meme ultrasonografisine ait giderleri, Şirketimiz’in mamografi için anlaşma yaptığı kurumlarda yaptırmaları şartıyla, yılda 1 kez ve %100 oranında karşılanacaktır.
-40 ve üstü yaşlardaki erkek sigortalıların yaptırdıkları PSA testlerine ait giderler, Şirketimiz’in PSA için anlaşma yaptığı kurumlarda yaptırmaları şartıyla, yılda 1 kez ve %100 oranında karşılanacaktır.
-Şirketimizin belirlediği check-up paneli, yılda 1 kez olmak üzere, Şirketimiz’in check-up için anlaşma yaptığı kurumlarda geçerli olacaktır. Bu teminat 14 (dahil) ve üstündeki yaşlarda olan sigortalılar için geçerlidir.
 

STANDART SAĞLIK SİGORTASI
Yatarak tedavi giderlerinizin %100 limitsiz, ayakta tedavi giderlerinizin ise %80'inin 1800 TL limit dahilinde karşılanması tercihiniz ise, (Paket 1 için belirtilen ek bilgi ve teminatlar bu paketi içinde geçerlidir.) Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.
 

STANDART PLUS SAĞLIK SİGORTASI
Yatarak tedavi giderlerinizin %100 limitsiz, ayakta tedavi giderlerinizin ise %80'inin 3600 TL limit dahilinde karşılanması tercihiniz ise, (Paket 1 için belirtilen ek bilgi ve teminatlar bu paketi içinde geçerlidir.) Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.
 

ELİT SAĞLIK SİGORTASI
Yatarak tedavi giderlerinizin %100 limitsiz, ayakta tedavi giderlerinizin ise %80 limitsiz karşılanması tercihiniz ise, (Paket 1 için belirtilen ek bilgi ve teminatlar bu paketi içinde geçerlidir.) Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.
 

ELİT PLUS SAĞLIK SİGORTASI
Yatarak ve ayakta tedavi giderlerinizin %100 limitsiz karşılanması tercihiniz ise, Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.
 

HESAPLI FIRSAT SAĞLIK SİGORTASI
Sadece Yatarak tedavi giderlerinizin %100'ünü limitsiz olarak karşılar.Üstelik ayakta tedavi kapsamında ödenen ileri tanı yöntemlerini* %80 ödemeli limitsiz olarak karşılayan özel ve ekonomik bir plan tercihiniz ise, (Paket 1 için belirtilen ek bilgi ve teminatlar bu paketi içinde geçerlidir.) Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.
* (Ekg,Emg,Eeg,eforlu EKG,Mr,Bt,Ultrasonografi,Doppler,anjiyografi,Holter,Sintigrafi,Nükleer Tıp,endoskopik işlemler,tüm biyopsiler vb.. ve tüm bu işlemler sırasında ortaya çıkan tüm giderler teminat kapsamındadır.)
 
HESAPLI MAXİ SAĞLIK SİGORTASI
Sadece Yatarak tedavi giderlerinizin %100'ünü limitsiz olarak karşılar.Üstelik ayakta tedavi kapsamında ödenen tüm tanı yöntemlerini %80 ödemeli limitsiz olarak karşılayan özel ve ekonomik bir plan tercihiniz ise, (Paket 1 için belirtilen ek bilgi ve teminatlar bu paketi içinde geçerlidir.) Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.

 
 
HESAPLI SAĞLIK SİGORTASI EKO
Yatarak tedavi giderlerinizin %100'ünü limitsiz karşılar. A Grubu Hastanelerde (Memorial Hastaneleri ve Anadolu sağlık merkezi kuruluşlarında geçerlidir.) ve Yurtdışında geçerli olmayan daha ekonomik bir ürüne sahip olmak istiyorsanız. Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.
 

STANDART SAĞLIK SİGORTASI EKO
Yatarak tedavi giderlerinizin %100'ünü limitsiz olarak, ayakta tedavi giderlerinizin %80'ini 1800TL limit dahilinde karşılar. A Grubu Hastanelerde (Memorial Hastaneleri ve Anadolu sağlık merkezi kuruluşlarında geçerlidir.)ve Yurtdışında geçerli olmayan daha ekonomik bir ürüne sahip olmak istiyorsanız. Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.
 

STANDART PLUS SAĞLIK SİGORTASI EKO
Yatarak tedavi giderlerinizin %100'ünü limitsiz olarak, ayakta tedavi giderlerinizin %80'ini 3600 TL limit dahilinde karşılar. A Grubu Hastanelerde (Memorial Hastaneleri ve Anadolu sağlık merkezi kuruluşlarında geçerlidir.) ve Yurtdışında geçerli olmayan daha ekonomik bir ürüne sahip olmak istiyorsanız. Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.
 

ELİT SAĞLIK SİGORTASI EKO
Yatarak tedavi giderlerinizin %100'ünü , ayakta tedavi giderlerinizin %80'ini limitsiz karşılar. A Grubu Hastanelerde (Memorial Hastaneleri ve Anadolu sağlık merkezi kuruluşlarında geçerlidir.) ve Yurtdışında geçerli olmayan daha ekonomik bir ürüne sahip olmak istiyorsanız. Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.
 


ELİT PLUS SAĞLIK SİGORTASIEKO
Yatarak ve Ayakta tedavi giderlerinizin %100'ünü limitsiz karşılar. A Grubu Hastanelerde (Memorial Hastaneleri ve Anadolu sağlık merkezi kuruluşlarında geçerlidir.)ve Yurtdışında geçerli olmayan daha ekonomik bir ürüne sahip olmak istiyorsanız. Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.
 

HESAPLI FIRSAT SAĞLIK SİGORTASI EKO
Sadece Yatarak tedavi giderlerinizin %100'ünü limitsiz olarak karşılar.Üstelik ayakta tedavi kapsamında ödenen ileri tanı yöntemlerini* %80 ödemeli limitsiz olarak karşılayan A Grubu Hastanelerde (Memorial Hastaneleri ve Anadolu sağlık merkezi kuruluşlarında geçerlidir.) ve Yurtdışında geçerli olmayan daha ekonomik ve özel bir plan tercihiniz ise. Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.
* (Ekg,Emg,Eeg,eforlu EKG,Mr,Bt,Ultrasonografi,Doppler,anjiyografiHolter,Sintigrafi,Nükleer Tıp,endoskopik işlemler,tüm biyopsiler vb.. tüm bu işlemler sırasında ortaya çıkan tüm giderler teminat kapsamındadır.) 
 
HESAPLI MAXİ SAĞLIK SİGORTASI EKO 
Sadece Yatarak tedavi giderlerinizin %100'ünü limitsiz olarak karşılar.Üstelik ayakta tedavi kapsamında ödenen tüm tanı yöntemlerini %80 ödemeli limitsiz olarak karşılayan A Grubu Hastanelerde (Memorial Hastaneleri ve Anadolu sağlık merkezi kuruluşlarında geçerlidir.) ve Yurtdışında geçerli olmayan daha ekonomik ve özel bir plan tercihiniz ise. Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.

Sİzİ ArayalIm