Birebir Sigorta Ümit Çelik
Kurumsal Bilgiler

Kurumsal Bilgiler

 

Birebir Sigorta Danışmanlık, 2004 yılında Cem Günattı ve Çağlayan Günattı tarafından sigorta sektörünün önde gelen şirketlerinde edindikleri satış ve pazarlama tecrübelerinden yola çıkarak birebir sigorta çözümlerini, birebir hizmet anlayışıyla sunmak için kurulmuştur.

İlk olarak Anadolu Hayat ve Emeklilik ile hizmet vermeye başlayan Birebir Sigorta Danışmanlık, kurulduğu yıldan itibaren başarılarıyla bu kurumun ilk 20 acentesi arasında yer almış, 2006-2010 yılları arasında  İş Bankası ve Türk Ekonomi Bankası şubelerinde yine bu kuruma ait bireysel emeklilik planlarının satışı konusunda danışmanlık hizmeti vermiştir.


İlerleyen yıllarda da Anadolu Sigorta, Allianz Sigorta ve Mapfre Genel Sigorta  iş ortaklıklarıyla elementer ve sağlık sigorta branşlarında hizmet vermeye başlayan Birebir Sigorta Danışmanlık bu alanlarda da güçlü bir yapı içerinde çalışmalarını sürdürmektedir.


Birebir Sigorta Danışmanlık,2012 yılsonu itibariyle bireysel emeklilik alanında  Allianz Hayat ve Emeklilik AŞ. ile yoluna devam etme kararı almıştır.
 

Birebir Sigorta Danışmanlık, birebir sigortalı memnuniyeti sağlayan hizmet anlayışı ve bu anlayışını daha geniş kitlelerle tanıştırma politikasıyla yoluna çalışan kadrosunu genişleterek devam etmektedir.