Birebir Sigorta Ümit Çelik
Neden Allianz ile Bireysel Emeklilik Sistemi?

Neden Allianz ile Bireysel Emeklilik Sistemi?

Dünyanın en büyük sigorta şirketi olarak, bireysel emeklilik ile geleceğe yapılan her yatırımda tüm deneyim ve birikimimizle katılımcılarımızın yanında olmak için çalışmaktayız. Uluslararası deneyimimizden ve finansal yapımızdan aldığımız güçle her zaman en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. 

Allianz size şeffaf bir hizmet veriyor...

Sisteme katıldığınızda fonlarınızın yönetimini, elde ettiğiniz geliri takip edebilir, internet üzerinden değişiklik taleplerinizi iletebilirsiniz. İnternet sitemizden ya da 444 45 46 Çözüm Hatt’nı arayarak portföyünüze ulaşabilirsiniz.

Aylık olarak e-mailinize gönderilen hesap bildirim cetveli ile birikimleriniz hakkında, üç ayda bir gönderilen fon bülteni ile emeklilik fonlarımız ve finansal piyasalar hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Şirketimizde bireysel emeklilik sahibi olarak “Medikal Asistans Hizmetleri”nden, “Anlaşmalı Sağlık Kurumlarında İndirim” ve belirlenmiş planlar kapsamında yer alan “Katkı Payı Ödeme Güvencesi” olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Allianz, emeklilik beklentilerinizi dikkate alarak ve sisteme yaptığınız ödemeleri de göz önünde bulundurarak size alternatifli planlar sunuyor.

Planlar içerisinde Allianz’ın kurucusu olduğu 7 adet fon bulunuyor. Fonlar, farklı risk profilindeki müşteri gruplarına hitap eden, aynı zamanda döviz ve TL’ye endeksli menkul kıymetlere yatırım yapmak isteyen katılımcıların ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde yapılandırılmıştır.

Sİzİ ArayalIm