Birebir Sigorta Ümit Çelik
Sağlıkta Ayrıcalıklı Olmanın Keyfini Anadolu Sigorta İle Yaşayın

Sağlıkta Ayrıcalıklı Olmanın Keyfini Anadolu Sigorta İle Yaşayın

Anadolu Sigorta, Medilab ile hayata geçirdiği özel hizmetleriyle sigortalılarına ayrıcalıklı olmanın farkını yaşatıyor. Bireysel sağlık sigortası poliçelerinde check-up teminatı bulunan sigortalılar, SPA paketi veya 30 dakikalık masaj hizmetleri paketi kazanırken, VIP hizmeti ile birçok ayrıcalıktan da faydalanabiliyor.

Anadolu Sigorta, bireysel sağlık sigortalılarının hizmetlere erişimlerini daha da kolaylaştırmak ve müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla başlattığı Medilab uygulaması kapsamındaki anlaşmalı kurum ağını her geçen gün genişletiyor. Bu hizmetlere bir de sürpriz ekleyen Anadolu Sigorta, yılsonuna kadar geçerli olan kampanya ile poliçelerinde check-up teminatı bulunan sigortalılarına çeşitli ayrıcalıklar sunuyor.

Anadolu Sigorta’dan bireysel sağlık sigortası olan müşteriler, check up teminatlarını, İstanbul Şişli’de yer alan Medilab Laboratuvarı’nda kullandıkları takdirde, Medilab Laboratuvarı yakınında yer alan Radisson Blu Hotel’de geçerli olacak SPA paketi veya 30 dakikalık masaj hizmetleri paketinden ücretsiz olarak faydalanabiliyor.

VIP Hizmeti Hayatı Kolaylaştırıyor

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Genel Müdür Yardımcısı Metin Oğuz, Anadolu Sigorta’nın Medilab Asist ile birlikte bir ilke imza attığını vurgulayarak, sağlık sigortalılarının hayatını kolaylaştırmak amacıyla hazırlanan VIP hizmetinin ayrıca önemine dikkat çekti.

Bu özel hizmet ile sağlık sigortası poliçesi kapsamında, Medilab’ın özel anlaşma yaptığı laboratuvar ve görüntüleme merkezlerinde, laboratuvar, görüntüleme (MR, BT vb.), endoskopi, kolonoskopi, biyopsi, patoloji, EMG, EEG, ultrasonografi ve Doppler işlemlerine ihtiyaç duyulduğunda, tüm bu işlemler için sadece bir randevu alınması yeterli.

Bu hizmet kapsamında sigortalılar, poliçelerindeki ilgili teminattan doğan katılım payını ödemiyor ve Medilab ile anlaşmalı olan Liv Hospital, Anadolu Sağlık Merkezi, Medical Park Hastaneler Grubu, Dünya Göz Hastaneleri gibi birçok seçkin hastanede de hem yatışlı, hem de yatışsız tedavileri için VIP hizmetin tüm ayrıcalıklarını yaşamaya devam ediyorlar.

VIP hizmet kapsamında İstanbul ve Ankara illeri sınırları içerisinde Anadolu Sigorta müşterileri bulundukları yerden özel araçla ücretsiz olarak alınıp, işlemler bittikten sonra, istedikleri yere yine özel araçla bırakılıyor. Sigortalının, randevuya özel araçla gitmek istediğini belirtmesi durumunda, Medilab tarafından araç tahsisi yapılıyor. Randevu tarihinde belirttiği adresten alınan sigortalı, işlemlerini tamamladıktan sonra aynı araçla istediği adrese bırakılıyor.

Anadolu Sigorta tarafından sağlanan, hizmetler bunlarla sınırlı kalmıyor. Sigortalının talebi halinde, evde yapılabilecek tahliller için kendisine uzman gönderiliyor ve uzman, gerekli numuneleri evde alıyor. Böylece zaman kaybı da önlenmiş oluyor. Testlerin sonuçlanacağı güne, radyoloji ve değerlendirme işlemleri için sigortalının randevusu önceden alınıyor. İstanbul’da geçerli olmak üzere, poliçesindeki check-up teminatını Medilab’da kullanan tüm sigortalılara ücretsiz diyetisyen görüşmesi ayarlanıyor ve ücretsiz vücut analizi yapılıyor.

Anadolu Sigorta’nın, Medilab işbirliği ile sağladığı hizmetlerin bir diğer boyutunu ise kurumsal sigortalılar oluşturuyor. Çalışanlarına grup sağlık sigortası yaptıran işyerlerine, faaliyet gösterdikleri binada laboratuvar için yer tahsisi de yapılabiliyor.

Medilab, burada kurduğu laboratuvarda bir uzman görevlendirerek, haftanın beş günü, mesai saatleri dahilinde grup sigortalılarına ücretsiz hizmet vermeye devam ediyor.